Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 18/05/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Mark Wahlberg pokazuje swój kącik modlitewny. I inspiruje swoich fanów!

Mark Wahlberg

Invision/Invision/East News

Cerith Gardiner - 22.03.23

Aktor po raz kolejny dzieli się swoją wiarą. Na Instagramie pokazuje nam swój kącik modlitewny i... piżamę.

Gdy wchodzimy w czwarty tydzień Wielkiego Postu, post i ofiary mogą być dla nas już nieco uciążliwe. Ale jeśli potrzebujesz motywacji, zajrzyj do Marka Wahlberga.

Aby dodać trochę otuchy innym katolikom, Wahlberg opublikował film na Instagramie. Chciał w ten sposób pomóc w skupieniu się na Wielkim Poście i poświęceniach, które musimy ponieść, aby stać się lepszymi chrześcijanami i ludźmi.

View this post on Instagram

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg)

Aktor zachęca do modlitwy

Aktor jest trochę rozczochrany, gdy kończy poranne modlitwy i zwraca się do swoich fanów. W idealnie dopasowanej piżamie przypomina o konieczności poświęceń w czwartym tygodniu Wielkiego Postu i proponuje dać odpocząć naszym urządzeniom technologicznym.

Jak sam zaznacza, jeśli chodzi o Jezusa, „wielu chce się z Nim radować, ale niewielu jest gotowych coś dla Niego lub z Nim wycierpieć. Musimy się wzmocnić w tym czwartym tygodniu, jesteśmy już bardzo blisko”.

Chociaż całkowite odłączenie się od technologii może być dla nas nieco trudne (w końcu sam Wahlberg polega na niej, aby rozpowszechniać swoje przesłanie, jak zauważyli niektórzy), możemy podjąć wysiłek, aby używać jej tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Jeśli zaś jest to naprawdę za trudne, możemy spróbować znacznie skrócić czas spędzany z telefonem i znaleźć czas na wielkopostną refleksję lub modlitwę .

Tags:
gwiazdymodlitwa
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail