Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 16/06/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Mark Wahlberg zachęcił do odmawiania różańca aż 18,5 mln fanów!

Artykuł dostępny tylko dla członków Wspólnoty Aletei
MARK WAHLBERG

Mark Wahlberg | Facebook

Francisco Veneto - 30.04.22

„Dostaję mnóstwo wiadomości od osób, które codziennie się modlą i odnajdują pokój” – pisze hollywoodzki aktor.

Oficjalnie przyznający się do wiary katolickiej amerykański aktor Mark Wahlberg właśnie zakończył pracę nad najnowszym filmem Father Stu w roli tytułowego bohatera, który z boksera staje się księdzem. Jednocześnie na swoim instagramowym profilu zachęcił ponad 18,5 miliona fanów do codziennej modlitwy, szczególnie różańcowej.

Korzystając z katolickiej aplikacji Hallow, jednej z najpopularniejszych aplikacji tego typu w Stanach Zjednoczonych, Wahlberg odmawia wszystkie tajemnice różańca, a także tradycyjną modlitwę Anima Christi oraz wezwanie do Ducha Świętego.

O doświadczeniu związanym z różańcem Mark Wahlberg wypowiada się tak:

Dostaję mnóstwo sygnałów od osób, które modlą się codziennie i odnajdują pokój, przede wszystkim cudowne wiadomości od tych, którzy odmawiają ze mną różaniec.

Aktor żegna się z fanami na Instagramie zaproszeniem do dalszej wspólnej modlitwy różańcowej za pośrednictwem aplikacji Hallow, a tych, którzy jeszcze jej nie znają, zachęca do wypróbowania.   

Wśród komentarzy pod postem Marka Wahlberga na temat różańca można przeczytać wiele podziękowań za jego świadectwo, oraz stwierdzeń, że dzięki tej inicjatywie, która rozpoczęła się dzięki aplikacji Hallow, ludzie modlą się więcej.  

Przeczytaj ten artykuł
bezpłatnie
Tworząc darmowe konto, uzyskasz dostęp do wszystkich artykułów Aletei bez żadnych ograniczeń. Zdobędziesz również możliwość pisania komentarzy.
Zarestruj się i czytaj za darmo
Masz już konto?

Tags:
aktormodlitwaróżaniec
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail