Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 03/10/2023 |
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

Kradzież w trakcie komunii świętej. Sanktuarium prosi o pomoc

ukradła torebkę z ławki podczas komunii świętej

Parafia pw.NSPJ - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. | Facebook

Redakcja - 23.01.23

Do zdarzenia doszło w ostatni czwartek (19.01), w trakcie mszy św. o godz. 12.00 w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach.

W momencie, gdy wierni przyjmowali Najświętszy Sakrament, widoczna na poniższym nagraniu młoda kobieta ukradła z jednej z ławek torebkę, zabierając z niej portfel z pieniędzmi i dokumentami. Samą torebkę pozostawiła zaś na stoliku w przedsionku świątyni. Łupem przestępczyni padło kilkaset zł, ofiara to 75-letnia mieszkanka powiatu suwalskiego.

la suite aprés cette publicité

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach prosi wszystkie osoby, które rozpoznają sprawczynię kradzieży, o kontakt z parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa (87 566 39 37, parafia-nspj@o2.pl) bądź miejscową Komendą Miejską Policji (47 714 24 03).

la suite aprés cette publicité
Tags:
Komunia Świętapolicjaprzestępstwo
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail