Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 14/04/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Dwie pary bliźniąt w nieco ponad rok? „Dobra, druga runda”

Alba family

@Britney Gilbert Alba | Facebook

#image_title

Katarina Berden - 16.04.23

„Kiedy dowiedziałam się, że znowu będziemy mieli bliźniaki, nie przestraszyłam się. Pamiętam, że pomyślałam, dobra, druga runda” – ujawniła mama.

Britney i Frankie poznali się na obozie religijnym, gdy byli nastolatkami. Później zakochali się w sobie i pobrali kilka lat później. Kiedy Britney po raz pierwszy zaszła w ciążę, poroniła. W 2021 roku para ponownie spodziewała się dziecka. Okazało się, że Britney była w ciąży z bliźniakami. „Nasze życie wywróciło się do góry nogami z dnia na dzień, ale w dobry sposób” – powiedział Frankie.

Więcej dobrych wiadomości

Sześć miesięcy po urodzeniu bliźniaków jednojajowych Britney Alba dowiedziała się, że znów jest w ciąży. Radosną nowiną podzielili się również na Facebooku:

„Bóg pobłogosławił nas niezliczoną ilość razy bardziej, niż moglibyśmy prosić lub sobie wyobrazić. Z wielką wdzięcznością i podekscytowaniem ogłaszamy, że nasza rodzina powiększy się jeszcze bardziej. Spodziewamy się bliźniaków… PONOWNIE!”

Britney powiedziała też dziennikowi „Today”: „Kiedy dowiedziałam się, że znowu spodziewam się bliźniaków, nie bałam się. Pamiętam, że pomyślałem: „Dobra, runda druga”.

Komplikacje

Ponieważ kolejna ciąża bliźniacza wiąże się z dużym prawdopodobieństwem powikłań, Britney musiała zostać w szpitalu przez dwa miesiące. Powiedziała, że ​​tym razem było to dla niej bardzo trudne, ponieważ musiała być oddzielona od swoich małych dzieci. W tym czasie poprosił znajomych z Facebooka o modlitwę za całą rodzinę.

I ich prośby zostały spełnione. W sierpniu 2022 roku nauczycielka Britney i strażak Frankie powitali bliźniaczki Lynlee i Lydię. Do dziewcząt dołączyli ich bracia Luka i Levi, również bliźniacy jednojajowi.

Piękna czwórka

„Kiedy wychodzimy do ludzi, wszyscy na nas patrzą. Wyglądamy jak prawdziwy cyrk, wszyscy chcą nas zobaczyć”. Britney wcale to nie przeszkadza. Urocza i pełna życia czwórka zawsze lubi przejażdżkę czteroosobowym wózkiem.

Para mówi, że bliźniaków łączy szczególna więź z Luką i Levim. Różnica wieku między nimi wynosi 13 miesięcy.

Britney wróciła do nauczania w szkole: „Dobrze jest wrócić do pracy, ponieważ to moja ulubiona praca i chciałam wrócić do moich uczniów”.

Mając czwórkę dzieci, para robi, co w ich mocy, aby zapanować nad chaosem w domu: „ Tak, to jest chaos, ale dzięki wzajemnej pomocy i zaufaniu Bogu mamy się dobrze”.

Tags:
ciążadobra historiaporód
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail