Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 03/10/2023 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Dwie pary bliźniąt w nieco ponad rok? „Dobra, druga runda”

Alba family

@Britney Gilbert Alba | Facebook

#image_title

Katarina Berden - 16.04.23

„Kiedy dowiedziałam się, że znowu będziemy mieli bliźniaki, nie przestraszyłam się. Pamiętam, że pomyślałam, dobra, druga runda” – ujawniła mama.

Britney i Frankie poznali się na obozie religijnym, gdy byli nastolatkami. Później zakochali się w sobie i pobrali kilka lat później. Kiedy Britney po raz pierwszy zaszła w ciążę, poroniła. W 2021 roku para ponownie spodziewała się dziecka. Okazało się, że Britney była w ciąży z bliźniakami. „Nasze życie wywróciło się do góry nogami z dnia na dzień, ale w dobry sposób” – powiedział Frankie.

la suite aprés cette publicité

Więcej dobrych wiadomości

Sześć miesięcy po urodzeniu bliźniaków jednojajowych Britney Alba dowiedziała się, że znów jest w ciąży. Radosną nowiną podzielili się również na Facebooku:

la suite aprés cette publicité

„Bóg pobłogosławił nas niezliczoną ilość razy bardziej, niż moglibyśmy prosić lub sobie wyobrazić. Z wielką wdzięcznością i podekscytowaniem ogłaszamy, że nasza rodzina powiększy się jeszcze bardziej. Spodziewamy się bliźniaków… PONOWNIE!”

Britney powiedziała też dziennikowi „Today”: „Kiedy dowiedziałam się, że znowu spodziewam się bliźniaków, nie bałam się. Pamiętam, że pomyślałem: „Dobra, runda druga”.

Komplikacje

Ponieważ kolejna ciąża bliźniacza wiąże się z dużym prawdopodobieństwem powikłań, Britney musiała zostać w szpitalu przez dwa miesiące. Powiedziała, że ​​tym razem było to dla niej bardzo trudne, ponieważ musiała być oddzielona od swoich małych dzieci. W tym czasie poprosił znajomych z Facebooka o modlitwę za całą rodzinę.

la suite aprés cette publicité

I ich prośby zostały spełnione. W sierpniu 2022 roku nauczycielka Britney i strażak Frankie powitali bliźniaczki Lynlee i Lydię. Do dziewcząt dołączyli ich bracia Luka i Levi, również bliźniacy jednojajowi.

la suite aprés cette publicité

Piękna czwórka

„Kiedy wychodzimy do ludzi, wszyscy na nas patrzą. Wyglądamy jak prawdziwy cyrk, wszyscy chcą nas zobaczyć”. Britney wcale to nie przeszkadza. Urocza i pełna życia czwórka zawsze lubi przejażdżkę czteroosobowym wózkiem.

Para mówi, że bliźniaków łączy szczególna więź z Luką i Levim. Różnica wieku między nimi wynosi 13 miesięcy.

Britney wróciła do nauczania w szkole: „Dobrze jest wrócić do pracy, ponieważ to moja ulubiona praca i chciałam wrócić do moich uczniów”.

la suite aprés cette publicité

Mając czwórkę dzieci, para robi, co w ich mocy, aby zapanować nad chaosem w domu: „ Tak, to jest chaos, ale dzięki wzajemnej pomocy i zaufaniu Bogu mamy się dobrze”.

la suite aprés cette publicité
Tags:
ciążadobra historiaporód
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail