Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 14/04/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Siostry bliźniaczki zakochały się w braciach bliźniakach i… w podobnym czasie urodziły dzieci!

Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków

@salyerstwins | Instagram

Tina Martinec Selan - 29.03.22

Te siostry bliźniaczki zawsze marzyły o tym, by urodzić dzieci w podobnym czasie, aby móc wspólnie cieszyć się tym wspaniałym wydarzeniem.

Co powiecie na to: bliźniaczki poślubiły bliźniaków i prawie w tym samym czasie zostały mamami chłopców?

Podwójna miłość

Brittany i Briana ze stanu Wirginia w USA są bliźniaczkami jednojajowymi. W 2017 r. wzięły udział w zjeździe bliźniąt, gdzie każda z nich spotkała swoją miłość. Są to bliźniacy jednojajowi Josh i Jeremy Salyers. Zarówno siostry, jak i bracia pochodzą z rodzin z czworgiem dzieci.

Zakochali się natychmiast, a pobrali się pół roku później. Podwójny ślub bliźniaków był niezapomnianym wydarzeniem. Obie pary zdecydowały się zamieszkać w tym samym domu, ponieważ są sobie bardzo bliscy.

View this post on Instagram

A post shared by Josh, Jeremy, Brittany, Briana (@salyerstwins)

Obie pary oczekiwały potomstwa w tym samym czasie

A żeby było jeszcze ciekawiej, w sierpniu 2020 r. obie pary ogłosiły, że spodziewają się pierwszego dziecka. Na swoim Instagramie pary napisały: „Wyobraźcie to sobie! Oba małżeństwa spodziewają się dziecka. Jesteśmy bardzo podekscytowani i wdzięczni, że możemy jednocześnie przeżywać ciążę i podzielić się z Wami tą wiadomością”.

Siostry bliźniaczki zawsze marzyły o tym, by urodzić dzieci w tym samym czasie, aby móc wspólnie cieszyć się tym wspaniałym wydarzeniem. Poza tym ich dzieci miałyby to samo otoczenie dorosłych, w którym mogłyby się bawić i dorastać. Również bliźniacy wszystkie ważne momenty w swoim życiu przeżywają razem: urodziny, egzamin na prawo jazdy, ukończenie studiów, a w ich przypadku również dzień ślubu.

Synowie są jednocześnie kuzynami i braćmi

Brittany i Josh powitali swojego pierworodnego, Jetta, w styczniu 2021 r. Zaledwie trzy miesiące później, w kwietniu 2021 r., Brian i Jeremy zostali rodzicami chłopca, któremu dali na imię Jax. Obaj są do siebie bardzo podobni i mają niemal identyczny materiał genetyczny. Test DNA wykazał, że choć nie mają tych samych rodziców, to w sensie genetycznym są również bliźniakami, a więc w gruncie rzeczy są jednocześnie kuzynami i braćmi.

Można więc rzeczywiście powiedzieć, że ta historia jest pełna podwójnego szczęścia. Niech im ono nadal towarzyszy!

Tags:
małżeństworodzeństwo
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail