Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 29/05/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Miłość między rodzeństwem to prawdziwe błogosławieństwo. Te maluchy to pokazują!

rodzeństwo przytula się do siebie

@aundreatsmith | Instagram

Anna Gębalska-Berekets - 19.03.23

Aundrea i Matthew Smithowie opublikowali urocze zdjęcie na Instagramie. Dumni rodzice pokazali swojego synka obejmującego 5-letnią siostrę po ceremonii ukończenia przedszkola.

Ci, którzy mają rodzeństwo, zgodzą się z jednym. Brat lub siostra są dla nich jednymi z najlepszych ludzi na świecie. Zazwyczaj są to nasi pierwsi przyjaciele, partnerzy do zabawy i dziecięcych psot. Relacja między rodzeństwem jest niezwykła. Opiera się na ogromnej miłości.

Derek i Charlee wspierają się nawzajem i są zawsze gotowi udzielić sobie pomocy. Ich rodzice, Aundrea i Matthew, opublikowali wzruszające zdjęcie swoich dzieci na Instagramie. Na fotografii widać jak brat i siostra czule się przytulają.

„Jestem po prostu taka szczęśliwa”          

Derek i Charlee mają ze sobą świetną relację. „Zdecydowanie Derek jest starszym, zakochanym w swojej siostrze bratem, ale nigdy wcześniej nie widzieliśmy u niego takich emocji” – powiedział Matthew Smith, ojciec rodzeństwa.

Aundrea uchwyciła moment, w którym jej 8-letni syn gratuluje 5-letniej siostrze ukończenia przedszkola. Była zaskoczona, kiedy zobaczyła, jak chłopiec podchodzi do Charlee, aby ją przytulić i pocieszyć. „Jestem z ciebie taki dumny” – podkreślił Derek. Na twarzy Charlee pojawiły się łzy. Kiedy tata zapytał córkę, dlaczego płacze, ona odpowiedziała: „Jestem po prostu taka szczęśliwa”.

View this post on Instagram

A post shared by Aundrea Tabbs-Smith (@aundreatsmith)

Aundrea opowiada, że zdecydowała się opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych, ponieważ chciała zwrócić uwagę na to, jak ważne są więzi między członkami rodziny „Ten post jest przypomnieniem, aby osoby tworzące rodzinę wiedziały, jak wiele dla siebie znaczą” – wyjaśnia mama Dereka i Charlee.

Pani Smith wyjaśnia, że między rodzeństwem dochodzi czasami do drobnych kłótni. „Zdecydowanie mają chwile, kiedy działają sobie nawzajem na nerwy. Ale Derek naprawdę się stara, aby być dobrym starszym bratem. Zawsze dba o swoją siostrę” – mówi Aundrea. W komentarzu pod udostępnionym zdjęciem kobieta poprosiła, aby każdy z internautów oznaczył kogoś bliskiego. Wiele osób pozytywnie odpowiedziało na jej prośbę.

Miłość między rodzeństwem jest błogosławieństwem

Mama Dereka i Charlee tłumaczy, że po zobaczeniu, jak wiele uwagi poświęcono temu postowi, cieszy się, że jej rodzina może przynieść radość innym. „Po prostu opublikowałam to zdjęcie, aby powiedzieć: «Och, spójrz na dzieci, które razem przeżyły wspaniały moment w ich życiu». Chciałam się tylko tym podzielić. Nie spodziewałam się, że ten post wywoła lawinę komentarzy” – podkreśla pani Smith.

Kobieta przyznaje, że od czasu zamieszczenia postu, przyjaciele, znajomi oraz rodzina często się z nią kontaktują. Wspominają tę pozytywną chwilę. „Ważne jest, abyśmy dzielili się radością” – komentuje Aundrea. „Cieszę się, że moje dzieci mogą być źródłem szczęścia i radości, której doświadczają ludzie. To dobre uczucie” – dodaje Matthew.

„Świetny z niego brat, niech wam Bóg błogosławi”

„Gratulacje dla rodziców. Wykonujecie świetną robotę”; „Czasami w życiu zapominamy o rzeczach, które są najważniejsze”; „To piękne. Widać, że brat czuje się odpowiedzialny za siostrę”; „Miłość między rodzeństwem jest prawdziwym błogosławieństwem”; „To takie słodkie. Cudownie jest widzieć, jak małe dziecko okazuje swoją miłość”; „Potrzebujemy takich historii więcej. Świetny z niego brat, niech wam Bóg błogosławi” – piszą internauci.

Źródła: swiatseriali.interia.pl; cnn.com; thetelegraph.com; stamfordadvocate.com; usatoday.com; Aundrea Tabbs-Smith/Instagram.

Tags:
dobra historiarodzeństworodzina
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail