Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 24/06/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Andrea i Veronica Bocelli w duecie. Zobacz poruszające nagranie

Veronica i Andrea Bocelli

MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Cerith Gardiner - 19.10.22

Zobacz jak Andrea i Veronica Bocelli okazywali sobie czułość na scenie, podczas wspólnego występu.

Będąc żoną wybitnego, światowej sławy artysty, z pewnością nie jest łatwo wyjść z nim na scenę i zaśpiewać w duecie. Tymczasem, podczas występu Bocellego z 2016 roku, jego małżonka Veronica Berti Bocelli nie miała oporów, by dołączyć do męża, gdy ten śpiewał „Cheek to cheek” Irvinga Berlina.

Miłość, której nie da się nie zauważyć

Być może pamiętacie jak tę samą piosenkę w filmie „Top Hat” śpiewali Fred Astaire i Ginger Rogers. W przypadku Państwa Bocelli scena jest jednak bardziej przejmująca, a to dlatego, że utwór śpiewają prawdziwi małżonkowie, których autentycznej miłości nie sposób nie zauważyć.

Choć Bocelli z początku śpiewał utwór w pojedynkę, w pewnej chwili Veronica sama postanowiła do niego dołączyć. Zrobiła to w nieprzypadkowym momencie – gdy włoski artysta śpiewał w ojczystym języku: „Jesteś najbardziej niesamowitą kobietą, jaka istnieje”. Veronica, która jest nie tylko żoną, ale też producentką Andrea, zaśpiewała z kolei w języku angielskim.

Najpiękniejszym fragmentem występu był ten, w którym Veronica- z największą delikatnością oprowadzała męża po scenie – i w jednym momencie oboje zaśpiewali: „Heaven, I’m in heaven”, jakby chcieli oświadczyć światu, że będąc w swojej obecności, „są „w niebie”.

Talent muzyczny jest widoczny w całej rodzinie Bocelli. Córka Andrea i Veronici – Virginia, często występuje u boku swojego taty. Podobnie zresztą jak syn Bocellego – Matteo, który jest profesjonalnym piosenkarzem.

Tags:
małżeństwomiłośćmuzyka
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail