Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 17/06/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Dlaczego warto pokochać Marka Wahlberga? Oto jeszcze jeden powód!

MARK WAHLBERG

Shutterstock | Mark Wahlberg/Facebook

Cerith Gardiner - 08.06.22

Mark Wahlberg wie, co naprawdę jest w życiu ważne! W swoich mediach społecznościowych podzielił się z fanami informacją o ważnym wydarzeniu w życiu syna. Co to było?

Często pisaliśmy o Marku Wahlbergu, informując o jego filmach, życiu rodzinnym i silnej wierze. Wielokrotnie robił na nas wrażenie, a poza tym wszystkim, jest po prostu fajnym człowiekiem! 

Mark Wahlberg o bierzmowaniu syna

W wywiadzie, jakiego nam ostatnio udzielił, opowiadał o swoim filmie Father Stu. Mówił o głównym bohaterze z tak wielkim współczuciem i entuzjazmem! Ale jedną z rzeczy, która przykuła moją uwagę było to, z jaką miłością i szczerością mówił o swoich dzieciach i żonie. Z dala od wielkiego ekranu jest bardzo rodzinnym człowiekiem.

Niedawno aktor opublikował na Facebooku zdjęcie swojej żony i syna, Michaela. Zostało zrobione po jego bierzmowaniu. Napisał: „Jestem dumny z tego młodego człowieka. Gratulacje z okazji bierzmowania, Michael!”.

To była krótka wiadomość, która uchyliła rąbka tajemnicy o rodzinnym życiu i wierze aktora. Jednocześnie była to kolejna wiadomość od Wahlberga dla jego fanów o tym, jak wiara jest dla niego ważna. Dla niego i jego syna.

Wiara w Hollywood 

Wahlberg jest ojcem czwórki dzieci. Aktor chciał, by jego sympatycy na Instagramie również byli na bieżąco. To tam podzielił się wiadomością o bierzmowaniu syna. Tu jednak podziękował i oddał żonie zasługi w osiągnięciach syna.

Gdyby tego było mało, Wahlberg podzielił się także filmikiem, na którym klęczy na modlitwie, gratulując synowi Michaelowi i „wszystkim młodym ludziom, którzy przyjęli bierzmowanie i chcą przenosić swoją relację z Bogiem w dorosłość”. „Jak ważne zobowiązanie właśnie podjęliście. Gratulacje dla Was wszystkich” – dodał. 

Tym uroczym gestem aktor przekazuje wiadomość, że decyzja o życiu w wierze jest czymś godnym podziwu i uczczenia, nawet w Hollywood. Miejmy nadzieję, że przekaz Wahlberga zainspiruje innych, aby otwarcie dzielić się wiarą ze światem dookoła.

View this post on Instagram

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg)

Tags:
aktorBierzmowaniewiara
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail