Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 03/10/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Ta irlandzka rodzina zachwyca miliony ludzi muzycznym talentem! [wideo]

WEB3-BYRNE-BROTHERS-FACEBOOK.jpg

Connaught's Camera Club via Independent.ie | Facebook | Fair Use

Cerith Gardiner - 11.01.21

Bracia Byrne uchwycili piękno irlandzkiej kultury i rodzinną harmonię.

Jeśli potrzebujesz ukojenia, ten irlandzki zespół rodzinny z pewnością ci je przyniesie! Bracia Byrne są znani w rodzinnej Irlandii ze swoich muzycznych talentów. Przekazując piękno kultury irlandzkiej za pomocą tradycyjnych instrumentów, takich jak blaszane gwizdki czy dudy, rodzina uzupełnia swoją muzykę imponującymi tańcami irlandzkimi.

la suite aprés cette publicité

Zespół składa się z imponujących talentów: 11-letniego Dempseya, 14-letniego Finna, 16-letniego Luca i ich taty Tommy’ego. Wszyscy członkowie byli mistrzami muzyki na Szmaragdowej Wyspie, a chłopcy zdobyli również kilka nagród za irlandzkie umiejętności taneczne.

la suite aprés cette publicité

Rodzina stała się sławna w 2015 roku, kiedy pojawiła się w popularnym irlandzkim programie The Late Late Toy Show. Następnie nakręciła kilka teledysków, występując na ulicach Irlandii. Ostatecznie zespół odniósł nie tylko lokalny sukces. Trzy lata temu pokazał wszystkim magię Irlandii.

la suite aprés cette publicité

Podczas gdy rodzeństwo i ich tata wydają się muzykować w doskonałej harmonii, za kulisami ich mamusia – jak ją nazywają – Julie udziela niezbędnego wsparcia w zakresie inżynierii dźwięku, mediów społecznościowych i merchandisingu. Chociaż, co najważniejsze, jej rolą jest bycie „najlepszą mamą na świecie”. Jak piszą na swojej stronie internetowej: „Jest także najlepszą kucharką na świecie i najlepiej przytula”.

la suite aprés cette publicité

Jeśli chcesz cieszyć się tradycyjnymi dźwiękami Irlandii, wykonywanymi wspólnie przez rodzinę, obejrzyj ten wiralowy film lub odwiedź ich stronę na Facebooku, aby odkryć więcej występów!
Czytaj także:
Rodzice i 6 dzieci wygrali francuski „Mam Talent”. Nic dziwnego! [wideo]


ANNA KATHARINA EMMERICK'S HOUSE

Czytaj także:
W tych domach wychowali się święci. Tu rodziła się świętość

Tags:
Irlandiamuzykarodzina
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail