Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 25/05/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Ta irlandzka rodzina zachwyca miliony ludzi muzycznym talentem! [wideo]

WEB3-BYRNE-BROTHERS-FACEBOOK.jpg

Connaught's Camera Club via Independent.ie | Facebook | Fair Use

Cerith Gardiner - 11.01.21

Bracia Byrne uchwycili piękno irlandzkiej kultury i rodzinną harmonię.

Jeśli potrzebujesz ukojenia, ten irlandzki zespół rodzinny z pewnością ci je przyniesie! Bracia Byrne są znani w rodzinnej Irlandii ze swoich muzycznych talentów. Przekazując piękno kultury irlandzkiej za pomocą tradycyjnych instrumentów, takich jak blaszane gwizdki czy dudy, rodzina uzupełnia swoją muzykę imponującymi tańcami irlandzkimi.

Zespół składa się z imponujących talentów: 11-letniego Dempseya, 14-letniego Finna, 16-letniego Luca i ich taty Tommy’ego. Wszyscy członkowie byli mistrzami muzyki na Szmaragdowej Wyspie, a chłopcy zdobyli również kilka nagród za irlandzkie umiejętności taneczne.

Rodzina stała się sławna w 2015 roku, kiedy pojawiła się w popularnym irlandzkim programie The Late Late Toy Show. Następnie nakręciła kilka teledysków, występując na ulicach Irlandii. Ostatecznie zespół odniósł nie tylko lokalny sukces. Trzy lata temu pokazał wszystkim magię Irlandii.

Podczas gdy rodzeństwo i ich tata wydają się muzykować w doskonałej harmonii, za kulisami ich mamusia – jak ją nazywają – Julie udziela niezbędnego wsparcia w zakresie inżynierii dźwięku, mediów społecznościowych i merchandisingu. Chociaż, co najważniejsze, jej rolą jest bycie „najlepszą mamą na świecie”. Jak piszą na swojej stronie internetowej: „Jest także najlepszą kucharką na świecie i najlepiej przytula”.

Jeśli chcesz cieszyć się tradycyjnymi dźwiękami Irlandii, wykonywanymi wspólnie przez rodzinę, obejrzyj ten wiralowy film lub odwiedź ich stronę na Facebooku, aby odkryć więcej występów!
Czytaj także:
Rodzice i 6 dzieci wygrali francuski „Mam Talent”. Nic dziwnego! [wideo]


ANNA KATHARINA EMMERICK'S HOUSE

Czytaj także:
W tych domach wychowali się święci. Tu rodziła się świętość

Tags:
Irlandiamuzykarodzina
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail