Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 14/07/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Pięć dziewczynek modli się przy figurce Maryi. Zobacz to urocze zdjęcie!

Małe dziewczynki modlą się przy figurce Maryi

José Kurian | Facebook

Cerith Gardiner - Redakcja - 25.09.23

Ta fotografia przywodzi na myśl ważne słowa Jezusa: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże” (Mk 10,14).

Artysta grafik Jose Kurian udostępnił kilka dni temu na Facebooku fotografię, która ukazuje wszystko to, co piękne w naszej chrześcijańskiej wierze.

Zdjęcie pięciu małych dziewczynek modlących się przed figurą Maryi jest wręcz hipnotyzujące. Zachwycają nie tylko ich złożone idealnie do modlitwy rączki, ale także autentyczny szacunek i oddanie, wymalowane na ich twarzach.

Figura Najświętszej Maryi Panny ma wymiary odpowiadające wzrostowi dziewczynek. Dzięki temu stała się Ona dla nich w wyjątkowy sposób przystępna: nie górująca i władcza, ale podobna do nich. Zdecydowanie warto to wziąć pod uwagę, jeśli planujecie sprowadzić do domu figurę Maryi i chcecie, by stała się prawdziwą częścią waszej rodziny!

To urocze zdjęcie przywodzi też na myśl ważne słowa Jezusa: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże” (Mk 10,14). Mamy tu oczywiście figurę Jego Matki, ale przecież to Ona do samego początku zawsze wskazywała na Niego. Ona też, jako Pośredniczka, od najmłodszych lat może dodawać naszym pociechom otuchy na drodze wiary.

Tags:
duchowośćdzieciMaryjawiara
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail