Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 18/05/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Tata ukończył maraton w Vancouver z córeczką w ramionach [zobacz wideo!]

Morgan-Lockhart z córeczką Emmy

fot. arch. prywatne Morgana Lockharta

#image_title

Theresa Civantos Barber - 19.07.23

Maratończyk podnosi swoje dziecko z linii bocznej i razem przekraczają linię mety przy wiwatującym tłumie!

Przebiegnięcie maratonu to niezwykłe osiągnięcie!

Jest to tym bardziej imponujące, gdy masz nowonarodzone dziecko i musisz znaleźć czas na trening, będąc jednocześnie niewyspanym i bardzo zajętym opieką nad pociechą.

Pewien tata uczcił ukończenie maratonu hołdem dla swojej rodziny. Podniósł swoją córeczkę z linii bocznej i przekroczył linię mety trzymając ją w ramionach!

Nowa rodzinna tradycja

Morgan Lockhart i jego żona Julia są rodzicami małej Emmy. Kiedy Morgan biegł w BMO Vancouver Marathon 7 maja 2023 r., postanowił stworzyć „nową rodzinną tradycję” i przkroczyć metę z córką.

Udostępnił wideo z tej chwili na swoim profilu na Instagramie, pisząc:

Ukończyłem Vancouver Full Marathon, trzymając moje dziecko i właśnie stworzyłem nową rodzinną tradycję. Wiedziałem, że chcę dzielić tę wyjątkową chwilę z moją córeczką, i był taki moment, kiedy ją chwyciłem w ramiona, oboje zatrzymaliśmy się, odchyliliśmy do tyłu i spojrzeliśmy na siebie, i mogłem zobaczyć, że w końcu wiedziała, że to byłem ja. Czekała na mnie godzinami na mecie, a jej uśmiech mówił wszystko.

Możesz zobaczyć wideo tutaj:

View this post on Instagram

A post shared by Morgan (@morganlockhart)

Triumfalny finisz był jeszcze słodszy dzięki entuzjastycznym owacjom kibiców, którzy byli zachwyceni pełnym miłości gestem Lockharta. Skomentował to w następujący sposób:

Nie spodziewałem się takiej reakcji kibiców! Tłum wiwatował, gdy wbiegaliśmy na metę. Dziękuję wszystkim za obecność i wsparcie, dziękuję za przesłanie mi swoich filmów. Składam także wielkie podziękowania dla wszystkich kibiców i wolontariuszy, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć.

Lockhart jest zapalonym sportowcem i ma nawet własną firmę odzieżową, Au Canada Apparel, jej celem jest promowanie wspaniałej przyrody i „łączenie Kanadyjczyków od wybrzeża do wybrzeża”.

„Niesamowicie pobłogosławiony”

Choć jego osiągnięcie było imponujące, jego żona również zasługuje na wielkie uznanie za zajmowanie się sprawami na froncie domowym, aby Morgan miał czas na treningi. Lockhart jest bardzo wdzięczny za jej wsparcie! Napisał w innych postach na Instagramie:

Szczęśliwego Dnia Matki dla najlepszej żony/matki, o jaką mężczyzna może prosić. Julia jest silna, kochająca i niezwykle troskliwa i opiekuńcza. Nie wiem, jak ona to wszystko robi, ale jestem niesamowicie pobłogosławiony, że mam ją przy sobie.

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony! Jest kochającą partnerką, która jest niezwykle hojna i gościnna. Zawsze daje z siebie wszystko, daje z siebie 100% wszystkim wokół. Jest wspaniałym przykładem tego, co to znaczy być bogobojną kobietą w każdym aspekcie jej życia. Dziękuję za wybranie mnie; Jestem najszczęśliwszym żyjącym człowiekiem!

Ta piękna para przygotowuje się teraz do powitania drugiego dziecka, małego chłopca. Być może ich synek będzie kolejnym, który przekroczy linię mety z tatą.

Lockhart pokazuje nam radość i miłość między rodzicem a dzieckiem. Życzymy tej uroczej rodzince wszystkiego najlepszego!

Tags:
dzieckomałżeństwoojciecsport
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail