Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 18/05/2024 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Rita Wilson, żona Toma Hanksa: „Bóg jest częścią naszego życia”

Aktor Tom Hanks i jego żona Rita Wilson

Michael TRAN | AFP

Redakcja - 12.07.23

Rita Wilson, aktorka i od ponad 30 lat żona Toma Hanksa, nie ukrywa, że takiego męża po prostu sobie wymodliła. Latami prosiła Boga o kogoś, kogo będzie kochała.

Tom Hanks z aktorką Ritą Wilson są małżeństwem z ponad 30-letnim stażem! Nie może być inaczej, skoro para otwarcie przyznaje, że fundamentem ich relacji jest Pan Bóg. Rita w jednym z wywiadów przyznała:

Bóg jest częścią naszego życia. Każdego dnia modliłam się do Boga, nie wiem ile lat, żeby dał mi kogoś, kogo będę kochała, kto będzie kochał mnie tak samo, i przyprowadził mi Toma, więc w to wierzę.

Z kolei Tom mówi o żonie, że to partnerka, która „wie, o co chodzi”. Z ust introwertyka brzmi to jak najwyższa pochwała!

Tom Hanks: Niech Bóg błogosławi moją żonę

Para ma też za sobą trudne chwile. W  2015 roku u Rity zdiagnozowano złośliwego raka piersi. W mediach społecznościowych napisała wtedy: „Z mężem u boku, z miłością i wsparciem rodziny i przyjaciół, przeszłam obustronną mastektomię i rekonstrukcję piersi z powodu raka.”

W chorobie małżonkowie także znajdowali wsparcie w Bogu. Kiedy stan zdrowia Rity się poprawiał, Tom mówił: „Niech Bóg błogosławi moją żonę – i jej odwagę. Mamy szczęście”.

Rita i Tom w wywiadach często podkreślają, że razem się modlą i zawierzają Bogu swoje życie.

Źródło: Stacja7.pl/Viralbeliever.com

Tags:
filmgwiazdymałżeństwo
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail