Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 20/05/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Panna młoda i jej tata z demencją. Przejmujący film!

panna młoda i jej ojciec cierpiący na demencję

Hangin with Hayley | Facebook

Cerith Gardiner - 13.02.23

Spojrzenie na córkę opiekującą się i kochającą ciężko chorego ojca nie tylko wzrusza, ale też przypomina o sile więzi między rodzicem a dzieckiem.

Jedną z radości związanych ze ślubem jest cenna chwila między panną młodą a jej ojcem. Film opublikowany niedawno w mediach społecznościowych pokazuje, jak ważna jest ta więź.

Więź między córką i ojcem

W krótkim filmie panna młoda przygotowuje się do spotkania z panem młodym. Jednak przed rozpoczęciem tej najważniejszej ceremonii w nagraniu słyszymy wyjaśnienie, że ​​ojciec panny młodej cierpi na demencję i przez większość czasu ledwo rozpoznaje swoją córkę.

Na szczęście córka nie tylko dobrze rozumie jego stan, ale także wie, jak nawiązać kontakt z ukochanym tatą.

Film wyjaśnia, że ​​córka z tatą byli nierozłączni, gdy panna młoda była dziewczynką, a teraz, gdy jej ojciec bierze udział w przygotowaniach do ślubu i spędza z nią czas, często przywraca go to na chwilę do rzeczywistości.

Nie zdradzając całego filmu — chociaż warto go obejrzeć dla efektu końcowego — ojciec i córka przeżywają wyjątkowy i czuły moment, który sprawi, że uronisz łzę.

Poświęć więc chwilę, aby zobaczyć pełną miłości więź między córką a jej tatą oraz nieograniczoną radość, jaką musi odczuwać panna młoda, mogąc dzielić swój wyjątkowy dzień z ojcem, który może być nieświadomy psychicznie, ale którego serce jest wyraźnie związane z córką na zawsze.

Tags:
ojciecrodzinaślub
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail