Aleteia logoAleteia logoAleteia
piątek 09/06/2023 |
Aleteia logo
Duchowość
separateurCreated with Sketch.

W Nowym Roku powierz swoje sprawy Bogu. Ponad 550 klasztorów może modlić się w twoich intencjach!

siostry dominikanki z Wietnamu - zbliżenie na różańce

Pascal Deloche | Godong

Redakcja - 06.01.23

Choć osobiście się nie znamy, to duchowo jesteśmy rodziną – córkami i synami Boga, którzy mogą się za sobą wstawiać. Skorzystaj z tej możliwości i powierz swoje intencje w dobre ręce.

Z modlitwą w nowy rok

Początek nowego roku zwykle wiąże się z nowymi nadziejami i pragnieniami, planami i celami, które są dla nas ważne, i które chcemy w tych nadchodzących miesiącach osiągnąć. Wiele osób ma też swoje cele duchowe, podejmuje regularną modlitwę w ważnej dla siebie intencji lub postanawia przykładać większą wagę do relacji z Bogiem.

Choć tak byłoby najlepiej, to niestety wraz z końcem starego roku nie znikają nasze troski i problemy. Istnieją one nadal, a my nadal poświęcamy im nasz czas. Potrzebujemy modlitwy, bez wątpienia. A że Kościół jest wspólnotą, w której „jedni drugich brzemiona noszą”, to z tym wszystkim, co jest dla nas ciężkie, nie pozostajemy sami.

Wielu z nas ma już doświadczenie modlitwy swojej wspólnoty, bliskich, rodziny. Kiedy to, poproszeni o takie wsparcie, przynieśli nam duchowe ukojenie. Wielu z nas też podejmuje taką modlitwę, by nieść w ten sposób swoich najbliższych.

Dlatego już od zeszłego roku zachęcamy was do dołączenia do Wspólnoty Aletei, za pośrednictwem której w każdej chwili i w każdej intencji możecie poprosić, zupełnie za darmo, o modlitwę aż… 550 klasztorów rozsianych po całym świecie!

Dołącz do Wspólnoty Aletei

Wiemy, że to działa. Dostajemy od was świadectwa, w których dzielicie się skutecznością tej modlitwy. Ktoś znalazł pracę, ktoś doświadczył pocieszenia, ktoś fizycznego uzdrowienia… Pan Bóg jest dobry i działa też właśnie w taki sposób – kiedy prosisz o modlitwę i powierzasz swoje sprawy w ręce i serca tych, którzy w całości poświęcili swoje życie Panu.

Choć osobiście się nie znamy, to duchowo jesteśmy rodziną – córkami i synami Boga, którzy mogą się za sobą wstawiać. Skorzystaj z tej możliwości i powierz swoje intencje w dobre ręce 🙂 Możesz to zrobić bardzo prosto.

Członkowie Wspólnoty Aletei, czyli każdy, kto zaloguje się na naszą stronę (bez żadnych opłat i warunków, wystarczy, że założysz na stronie Aletei konto za pomocą swojego adresu e-mail) – kiedy tylko będą mieli taką potrzebę – mogą przesyłać swoje intencje za pomocą prostego formularza na naszej stronie (kliknij TUTAJ). 

Łączmy się w nowym roku wokół Słowa Życia i czerpmy z siły wspólnej modlitwy. Nikt z nas nie jest sam – pamiętajcie o tym 🙏

Tags:
modlitwaNowy RokWspólnota Aletei
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail