Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 12/06/2024 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Trzeci sezon „The Chosen” powali widzów na kolana – zapowiada Jonathan Roumie

Jonathan Roumie - aktor z serialu The Chosen

The Chosen | YouTube

J-P Mauro - 11.11.22

„Pokochałem trzeci sezon za pokazanie Jezusa i uczniów, którzy po prostu… pakują się w kłopoty. Nie wahają się” – mówi aktor wcielający się w postać Szymona. Trzeci sezon „The Chosen” już wkrótce!

Zbliża się premiera 3 sezonu „The Chosen”. Serial podbił serca widzów na całym świecie. Aktorzy grający w filmie podzielili się swoimi emocjami związanymi z produkcją. Artyści zapowiadają, że czekają nas dłuższe odcinki i jeszcze bardziej wciągająca fabuła. Nie zabraknie też emocji, które mogą doprowadzić widzów do łez.

Zagrał Jezusa w „The Chosen”. Co w 3. sezonie?

Wywiady otwiera gwiazda serialu Jonathan Roumie. Aktor, który wcielił się w postać Jezusa, zapowiada:

Mówiłem ludziom, że trzeci sezon „The Chosen” powali ich na kolana. Trudno to wyrazić słowami.

Aktorzy „The Chosen” budują napięcie

Aktorzy z „The Chosen” wyrazili solidarność z fanami, którzy od ponad roku czekają na trzeci sezon serialu. To długie oczekiwanie było ciężkie także dla aktorów. Artyści nie mogą się doczekać, by podzielić się owocami swojej pracy. Wywiady z aktorami, które poprzedzają premierę, pozwalają zajrzeć za kulisy produkcji. Aktorka Amber Shana Williams (Tamar) powiedziała:

Również niecierpliwie czekam na trzeci sezon. Wyciągnie wszystko spod powierzchni. Sezon pierwszy był niesamowity. To on mnie przyciągnął. Drugi też był świetny. Ale trzeci będzie prawdziwą przemianą.

Roumie z kolei buduje napięcie. Podkreśla, jak ambitne zamiary mieli twórcy, pogłębiając nauczanie Chrystusa: „Głębia, w którą wejdziemy razem z postaciami, zakres serialu…” – wylicza. To wszystko ma jeszcze bardziej angażować widzów.

Jezus i uczniowie pakują się w kłopoty

Trzeci sezon „The Chosen” to produkcja na jeszcze większą skalę. Apostołowie podążą za Chrystusem w samo serce Ewangelii. Tak pisaliśmy o zarysie fabuły kolejnego sezonu:

Jezus kończy kazanie, które wywraca świat do góry nogami. 12 uczniów (w tym Judasz) jest gotowych, by pójść za Nim na krańce ziemi. Ale muszą zmierzyć się z problemami. Mateusz zmaga się z odrzuceniem ze strony rodziny. Andrzej odwiedza uwięzionego Jana Chrzciciela. Szymon z żoną mierzą się z konsekwencjami pójścia za Jezusem.

Alaa Safi (gra Szymona) mówi:

Pokochałem trzeci sezon za pokazanie Jezusa i uczniów, którzy po prostu… pakują się w kłopoty. Nie wahają się. Nie obawiają. I nie wycofują się.

Gorąco oczekiwany trzeci sezon „The Chosen” będzie miał premierę w kinach w USA 18 listopada. Śledź oficjalną stronę serialu na YouTubie.

Tags:
aktorfilmJezus Chrystus
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail