Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 18/05/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

„Pan Bóg wysłuchał naszych próśb”. Dominika Gwit jest w ciąży!

Dominika Gwit-Dunaszewska

fot. profil Dominiki Gwit-Dunaszewskiej / Facebook

Redakcja - 10.08.22

„Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic” – dzieli się wspaniałą wiadomością Dominika. Wraz z mężem czekali na ten moment od wielu lat.

Wojciech Dunaszewski i Dominika Gwit pobrali się w 2018 r. Od zawsze tworzyli szczęśliwe małżeństwo, jednak w pewnym momencie przyszło im zmagać się z trudnym problemem. Otóż przez wiele lat bezskutecznie starali się o dziecko.

Po wielu próbach, konsultacjach ze specjalistami, ale również – jak sami przyznają w mediach społecznościowych – na skutek „odgórnej”, Bożej interwencji, doczekali się poczęcia długo wyczekiwanego dziecka!

„Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Za kilka miesięcy będziemy we troje” – dzieli się Dominika we wpisach na Facebooku i Instagramie.

Te słowa artystka opatrzyła zdjęciem uśmiechniętej od ucha do ucha pary, na którym prezentuje z dumą kilka fotografii z badania USG maluszka.

Źródło: Viva.pl

Tags:
ciążadziecipłodność
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail