Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 14/04/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Podczas mszy mały szkrab wszedł do prezbiterium. Urocza reakcja księży! [wideo]

shutterstock_1171927342.jpg

Shutterstock | Tomsickova Tatyana

Redakcja - 23.06.22

Na zakończenie mszy w Boże Ciało lud wierny nabożnie odśpiewuje „Chwała i dziękczynienie...”. W tym momencie „na scenę” – pardon!, do prezbiterium – świeżo wyuczonym krokiem wchodzi ten młody dżentelmen. I kradnie serca wiernych oraz kapłanów. Pora, żeby skradł i wasze, drodzy Czytelnicy ;-) Zobaczcie to nagranie!

Chłopiec spacerował spokojnie po kościele, ale w końcu postanowił przekroczyć granicę balasek ołtarzowych i przywitać się grzecznie z celebransami. Jak na dżentelmena przystało, wytrzymał (prawie) do końca Eucharystii.

Czy ja widzę biskupa?

Od pierwszego kapłana, którego zaczepił, dostał słodkiego buziaka w czółko. Ale nie mógł odpuścić sobie przywitania się z biskupem. (Kto by z takiej okazji nie skorzystał, drodzy państwo?)

Potem chłopiec zostaje „procesyjnie” przeniesiony na rękach do zakrystii 😄 Na końcu nagrania widzimy, że po tej krótkiej przygodzie wraca z powrotem w objęcia ukochanej mamy.

@pastelowyy

boże ciało 🙂

♬ dźwiÄ™k oryginalny – pastelowyy

Całe nagranie trwa kilka minut, ale jest tak urocze, że postanowiliśmy się nim z wami podzielić. Kto wie, może byliśmy świadkami rodzącego się wczesnego powołania kapłańskiego 😉 Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że obejrzenie tego wideo przyniesie wam odrobinę radości.

PS Zerknijcie przy okazji do tych tekstów, nie zawiedziecie się 😉 👇

Tags:
dziecihumormszaWideo
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail