Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 14/04/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Zobacz, jak więźniowie z Florydy śpiewają z głębi serca, by chwalić Boga!

INMATES SINGING

godbehindbars | Instagram | Fair Use

Cerith Gardiner - 08.02.22

Widok męskiego chóru, który podnosi ręce, by chwalić Boga i zaśpiewać z całych sił „How He loves”, jest naprawdę imponujący. 

Na Instagramie opublikowano film, na którym widać, jak więźniowie z Florydy śpiewają i chwalą Boga. Krótki klip, na którym widzimy 260 więźniów, jest pięknym przykładem tego, że pobyt w zakładzie karnym może mieć też pozytywny wpływ na czyjeś życie. Zwłaszcza wtedy, gdy ten czas wykorzystany jest po to, by przyjąć wiarę i – miejmy nadzieję – odmienić swój los.

Chwalą Boga w więzieniu

Widok męskiego chóru, który podnosi ręce, by chwalić Boga i zaśpiewać z całych sił How He loves, jest naprawdę imponujący. Jak wyjaśnia instagramowy wpis, w więzieniu przebywa 1600 mężczyzn. Pragnienie wiary wśród części z nich stało się tak silne, że również inni więźniowie nie mogli dłużej ignorować swojego wewnętrznego instynktu wiary.

Post opublikowany przez God Behind Bars wyjaśnia, że „setki osób zostały zbawione w tym więzieniu” i wcale nie jest zaskakujące, gdy spojrzy się na to, z jaką pasją ci mężczyźni chwalą Boga.

Poświęć więc kilka sekund, abyś mógł poczuć zaraźliwą radość bycia wypełnionym Bożą miłością!

View this post on Instagram

A post shared by God Behind Bars (@godbehindbars)

Tags:
wiarawięzienie
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail