Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 16/06/2024 |
Aleteia logo
Duchowość
separateurCreated with Sketch.

Usłyszały, że są „nieporadne życiowo”. Nam mówią o cudach zaufania: REKOLEKCJE WIDEO [odc. 1]

aleteia-rekolekcje-wideo.png

Aleteia

Redakcja - 06.04.20

„I wtedy obudziła się w nas matczyna złość. Taka trochę lwia!” – siostry dominikanki poprowadzą nas dziś ścieżką niesamowitego zaufania. Takiego zaufania, które naprawdę czyni cuda.

„Ci co zaufali Bogu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły i biegną bez zmęczenia” – ten cytat z Księgi Proroka Izajasza dominikanki przypominają na początku pierwszego odcinka naszych duchowych ćwiczeń na początek Wielkiego Tygodnia. Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIDEO z domu, w którym mieszka uśmiechnięty Bóg. O cudach zaufania, o czułości i miłości opowiadają siostry z Broniszewic.

„Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiamy z Broniszewic, z takiego miejsca, gdzie jest dom dla 56 niepełnosprawnych chłopaków. Bardzo się cieszymy, że w Wielkim Poście będziemy mogli was gościć tutaj. Chciałybyśmy się podzielić – może nie typowo rekolekcyjnie mówić o Bogu – ale w formie świadectwa” – mówią siostra Eliza i siostra Tymoteusza.

Odcinek 1:

Od razu zapraszamy na drugi odcinek rekolekcji: będzie o czułości, która ma moc większą niż nam się wydaje. Wtorek, godz. 20.00 na Aleteia.pl.

Tags:
rekolekcjeWielki Postzakonnica
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail