Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 02/03/2024 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Panna młoda złożyła przysięgę synkowi swego wybranka. Wszyscy płakali ze wzruszenia [wideo]

Macocha podczas ślubu składa przysięgę synowi swojego wybranka

Źródło: Jessica Husted Photography | Facebook

Anna Gębalska-Berekets - 20.09.23

Podczas ceremonii ślubnej Emily Leehan skierowała nadzwyczaj ciepłe słowa do czteroletniego Gage'a, synka jej ukochanego. Wzruszony chłopiec nie mógł powstrzymać łez. „Być może nie dałam ci daru życia, ale życie z pewnością dało mi dar – ciebie” – wyznała panna młoda.

Moment złożenia przysięgi małżeńskiej stanowi punkt kulminacyjny każdego ślubu. Narzeczeni oficjalnie stają się mężem i żoną. Jednak wyrażenie przy tej okazji wdzięczności małemu dziecku nie jest oczywiste i może zaskoczyć!

„Jesteś tak niezwykle mądry, przystojny i miły dla innych. Pomogłeś mi stać się kobietą, którą dziś jestem. Być może nie dałam ci daru życia, ale życie z pewnością dało mi dar – ciebie” – powiedziała Emily Leehan do czteroletniego Gage’a, dla którego stała się macochą.

„Jesteś wyjątkowym chłopcem”

Słowa przysięgi wypowiedziane przez pannę młodą podczas ceremonii ślubnej wzruszyły nie tylko jej wybranka, ale również małego Gage’a. Podczas uroczystości w Quincy Cellars w Ripley w Nowym Jorku Emily Leehan podzieliła się pełnymi ciepła słowami z chłopcem, którego znała od drugiego roku jego życia.

„Chcę, żebyś był bezpieczny, starał się jak najlepiej i był dobrym człowiekiem” – zaczęła swój odczyt Leehan. Zanim kobieta mogła kontynuować, Gage objął ją ramionami i rozpłakał się. Jak można się było spodziewać, wśród zgromadzonych rozległ się zbiorowy okrzyk radości. Emily zaś próbowała uspokoić chłopca. „Nie płacz, kochanie” – powiedziała.

„Ostatnią rzeczą, którą mam nadzieję, że się nauczysz, jest to, że jesteś wyjątkowym chłopcem” – kontynuowała.

„Jesteś tak niezwykle mądry, przystojny i miły dla innych. Pomogłeś mi stać się kobietą, którą jestem dzisiaj. Być może nie dałam ci daru życia, ale życie z pewnością dało mi dar – Ciebie” – podkreśliła panna młoda.

Po tych słowach Gage’owi trudno było powstrzymać łzy. Dziecko przytuliło swoją nową mamę i ojca, który jest sierżantem w US Marine Corp. Emily starała się powstrzymać emocje i ogromne wzruszenie, aby dokończyć przysięgę wobec drugiego najważniejszego mężczyzny w swoim życiu.

„Jeden z najsłodszych momentów”

Piękne chwile tej ceremonii uchwyciła fotografka Jessica Husted. Artystka podzieliła się zdjęciami z wyjątkowej uroczystości w mediach społecznościowych. „Było tak wiele stresu i emocji, że moją jedyną i natychmiastową reakcją był śmiech. Gdybym nie zaczęła chichotać, prawdopodobnie tak bym się rozpłakała, że nie zdołałabym dokończyć swojej pracy” – relacjonowała Jessica. „To był bez wątpienia jeden z najsłodszych momentów, jakie kiedykolwiek uchwyciłam. (…) Czuję się tak zaszczycona, przeszczęśliwa i podekscytowana całą miłością, którą otrzymują Emily, Josh i Gage! Ta mała rodzinka jest z pewnością moją ulubioną! Gratulacje, Emily i Josh. Niech życie przyniesie wam lata szczęścia, niesamowite wspomnienia i najważniejsze… łzy szczęścia” – napisała na Facebooku.

„Płakałabym za tym aparatem”

Relacja fotograficzna zamieszczona przez Jessicę poruszyła również internautów.„Płakałabym za tym aparatem”; „Nie mogę powstrzymać łez”; „To jest takie piękne” – to tylko niektóre z komentarzy pod jej wpisem.

Emily przyznaje, że ta ceremonia na zawsze pozostanie w jej sercu. „Chciałam się upewnić, że Gage usłyszy to wszystko, co miałam mu do powiedzenia i że będzie wiedział, jak bardzo go kocham” – tłumaczy kobieta.

Ślub młodej pary zakończył się przytuleniami i pocałunkami. Josh opowiedział w rozmowie z „ABC News”, że dla Gage’a ten dzień był wyjątkowy. Syn dowiedział się, jakim jest wspaniałym dzieckiem i że może liczyć na wsparcie i miłość swoich rodziców. Chłopiec, który mieszka ze swoją macochą i tatą, ma również, jak to ujął Josh, „wspaniałą matkę”. Kali Nuckols mieszka w Virginia Beach i odwiedza synka tak często, jak to możliwe.

Źródła: motherhoodinstyle.net; her.womenworking.com; abcnews.go.com; Jessica Husted Photography/Facebook.

Tags:
dziecimacierzyństwoślub
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail