Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 18/05/2024 |
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

Zuzanna Bijoch z tytułem Uniwersytetu Columbia dla najlepszych absolwentów!

Zuzanna BIjoch w programie Dzień Dobry TVN

Zuzanna Bijoch / Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Redakcja - 10.05.23

Zuzanna Bijoch otrzymała prestiżowy tytuł „Valedictorian” na Uniwersytecie Columbia. Jest on przyznawany najlepszym absolwentom. Polska modelka ukończyła ekonomię i finanse.

Zuzanna Bijoch to gwiazda kampanii Prady, Alexandra McQueena i Toma Forda. Jako modelka zadebiutowała w 2007 roku. Otwierała pokazy Stelli McCartney i Saint Laurent. W światowym rankingu modelek „Top 50 models” doszła do 13. Miejsca. Można ją było zobaczyć na okładkach najważniejszych magazynów modowych, jak np. „Vogue”.

Ale modeling to nie jedyne zajęcie Bijoch. W 2018 roku rozpoczęła studia na prestiżowym Columbia University. Teraz Polka dołączyła do elitarnego grona wyróżnionych. Otrzymała tytuł „Valedictorian”. Jest on przyznawany najlepszym absolwentom kierunku ekonomia i finanse. Otrzymanie wyróżnienia oznacza ponadto, że podczas oficjalnej uroczystości zakończenia roku Bijoch wygłosi mowę pożegnalną w imieniu wszystkich studentów!

W rozmowie z dziennikarzem Maciejem Kaweckim Bijoch zdradziła, że rezygnuje z modelingu i rozpoczyna karierę w firmie finansowej w Nowym Jorku. „Dzięki pasji, konsekwencji i wytrwałości można przenosić góry” – powiedziała.

Gratulujemy!

*Źródło: Polska Agencja Prasowa, Vogue.pl

Tags:
gwiazdyPolska
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail