Aleteia logoAleteia logoAleteia
niedziela 21/07/2024 |
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

To będzie festiwal na maksa! Wśród gości m.in. Lech Dyblik, Bartosz Madej i Aleksandra Tołomanow

Max Festiwal 2022

Max Festiwal 2022

Redakcja - 18.08.22

Już za tydzień w niepokalanowskim sanktuarium rusza MaxFestiwal. Aleteia Polska będzie tam z kamerą i aparatem! Ty również możesz dołączyć do tych niezwykłych rekolekcji.

Historia MaxFestiwalu rozpoczęła się w roku 2009. Jak piszą organizatorzy, od początku przyświecała mu idea zdobycia dla Niepokalanej jak największej liczby młodych dusz. Festiwal organizowany jest pod duchowym przewodnictwem ojców franciszkanów.

„Św. Maksymilian napisał kiedyś:«My wierzymy, że Niepokalana to realnie istniejąca osoba, która niezmiernie nas kocha». Jeśli tym, czego szukasz, jest pokój w rodzinie, w twoim sercu, w pracy, wśród znajomych, to niezawodnie w Maryi znajdziesz to, czego szukasz” – czytamy na stronie wydarzenia.

Tegoroczna edycja festiwalu, organizowana pod hasłem „Drzewo Życia”, rozpocznie się już w kolejny czwartek, 25 sierpnia. Rejestracja uczestników trwać będzie od godz. 14.00.

W programie rekolekcji organizatorzy przewidzieli czas na codzienną Eucharystię, modlitwę wspólną i indywidualną, pracę w grupach i śpiew. Całość ubarwią koncerty zaproszonych zespołów oraz spotkania z ciekawymi gośćmi. Do uczestników wystąpią ze świadectwami m.in. znany aktor Lech Dyblik, finalista programu The Voice of Poland Bartosz Madej oraz medalistka Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym Aleksandra Tołomanow.

View this post on Instagram

A post shared by Max Festiwal (@maxfestiwal)

Zgłoszenia na MaxFestiwal przyjmowane są tutaj. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Aletei Polska.

Max Festiwal 2022

Tags:
festiwalfranciszkaniemłodziniepokalanówrekolekcje
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail