Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 30/01/2023 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

A może tak wakacje szlakiem największych festiwali chrześcijańskich?

Festiwal Życia w Kokotku

fot. Grzegorz Szpak / festiwalzycia.pl

Mateusz Stolarski - 29.06.22

Podczas wakacji mamy prawdziwy wysyp chrześcijańskich festiwali. Nie zabraknie na nich nie tylko doskonałej muzyki, ale i uwielbienia. Będą też wspaniali goście. Wybraliśmy dla was kilka propozycji. Skorzystacie?

Savez-vous que Aleteia ne peut vivre que grâce à la générosité de ses lecteurs
JE DONNE
Aleteia a vraiment besoin de vous

Po dwóch latach pandemii czas powrócić do spotkań na żywo! To, co pokazał ten czas to fakt, że wirtualne pogawędki nie są w stanie zastąpić spotkania z drugim człowiekiem. Czas wyjść z domu! Chcemy wam w tym pomóc. Wybraliśmy zatem kilka festiwali chrześcijańskich, na których nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu wielkich gwiazd. 

Tags:
festiwalmuzykauwielbieniewakacje
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!