Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 29/03/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Codzienność w rodzinie jest piękna! Zobacz, jak pokazuje ją mama 5 dzieci

MEG LOEKS

Meg Loeks | @meg_nlo/Instagram

Theresa Civantos Barber - 13.05.22

Prace Meg Loeks udowadniają, że dzieci mogą być naszą największą inspiracją, a piękno i dobro są wszędzie – trzeba tylko umieć je dostrzec.

Wielu ludzi uważa, że posiadanie dzieci tłumi kreatywność. Nie brakuje jednak twórców, dla których to właśnie rodzicielstwo stało się najlepszą inspiracją.

Świetnym przykładem jest fotografka i mama pięciorga dzieci – Meg Loeks. To artystka, która dzięki zdjęciom ukazującym codzienność dużej rodziny zyskała w internecie sporą popularność.

View this post on Instagram

A post shared by Meg Loeks (@meg_nlo)

Mieszkająca na Górnym Półwyspie Loeks ma niezwykły dar łączenia kolorów, kompozycji i wyczucia czasu. Na jej koncie na Instagramie znajduje się portfolio przepięknych zdjęć, od których trudno się oderwać.

Niektóre z jej zdjęć to próba naśladowania dzieł sztuki, np. obrazów Normana Rockwella.

Co sprawia, że te zdjęcia są tak wyjątkowe? Z pewnością pełne miłości oko ukryte za aparatem! Całkowite uwielbienie, jakim Loeks darzy swoją rodzinę, jest widoczne na każdym zdjęciu.

„Moje prace koncentrują się wokół nostalgii i domu”– artystka mówi w rozmowie z My Modern Met. „Pociąga mnie codzienność. Moje dzieci są moją największą inspiracją i uwielbiam możliwość przekształcania prostych wydarzeń z ich udziałem w artystyczne portrety poprzez użycie koloru, opowiadanie historii i wiele innych”.

Fotografka ma również niezwykły talent do dostrzegania piękna w codziennym życiu.

Docenianie pięknych chwil w życiu codziennym to umiejętność, która czyni życie szczęśliwszym. Wielu z nas ma jednak trudność z tym, żeby ją uchwycić. Talent Loeks – nie tylko do zauważania, ale i perfekcyjnego uchwycenia tych słodkich chwil – jest inspirujący!

Tags:
macierzyństworodzina
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail