Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 28/09/2022 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Podjąłeś się duchowej adopcji dziecka poczętego? Wesprze cię ta aplikacja!

Adoptuj życie

Adoptuj Życie / mat. prasowe

Redakcja - 26.04.22

„Adoptuj życie” – aplikacja stworzona przez Fundację Małych Stópek – towarzyszy tym, którzy modlą się za nienarodzone dziecko zagrożone aborcją. Co można w niej znaleźć?

Wielu z nas 25 marca podjęło się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W jej ramach każdego dnia przez dziewięć miesięcy (czyli najczęściej do 25 grudnia) odmawiamy specjalną modlitwę, dziesiątek różańca i podejmujemy się wyrzeczeń.

Warto jednak zaznaczyć, że takiej adopcji można się podjąć dowolnego dnia i w dowolnym miejscu.

Aplikacja Adoptuj życie

Aby wesprzeć osoby, które się w nią włączają, powstała aplikacja Adoptuj życie. Można w niej śledzić rozwój dziecka w łonie matki – oglądać zdjęcia USG czy słuchać nagrania bicia serca.

Jak czytamy na stronie adoptujzycie.pl:

Aplikacja stworzona przez Fundację Małych Stópek powstała, by w sposób nowoczesny i prosty poszerzać świadomość o rozwoju człowieka przed jego narodzeniem, przypominać o codziennej modlitwie, wzmacniać więź między modlącym się a dzieckiem poprzez unaocznienie jego rozwoju i spersonalizowane wiadomości. Duchowy Rodzic ma dostęp do zdjęć USG (od 6 tygodnia), może posłuchać bicia serca dziecka (od 3 tygodnia) i wczytać się w codzienne przesłanie malucha, który z radością opowiada o swoim świecie. Wszystko to sprawia, że modlącemu jest łatwiej wytrwać w 9-miesięcznym przyrzeczeniu.

W aplikacji znajdziecie cztery zakładki: codzienna modlitwa, rozważanie różańcowe, przyrzeczenie, twój dobry uczynek.

Adoptuj życie

Aplikację można pobrać w Google Play i App Store.

Tags:
aborcjaadopcjamodlitwa
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail