Aleteia logoAleteia logoAleteia
czwartek 30/11/2023 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Piękne „Alleluja” w wykonaniu dwóch Ukrainek – mamy i córki. Nadzieja na trudne czasy…

UKRAINE

Karolina Protsenko | Facebook | Fair Use

Cerith Gardiner - Redakcja - 25.04.22

Choć z pewnością znacie te słowa, to widok duetu mama-córka, pochodzącego z Ukrainy, występującego z pięknymi uśmiechami, naprawdę podnosi na duchu.

Alleluja! Chrystus zmartwychwstał! Rozpocznij więc okres wielkanocny od słuchania tego wspaniałego wykonania Alleluja Leonarda Cohena z wyjątkowym duetem z Ukrainy: Karoliną Protsenko grającą na skrzypcach i śpiewającą u jej boku mamą, Elą Protsenko.

Mama i córka śpiewają Alleluja

Choć z pewnością znacie te słowa, to widok duetu mama-córka, pochodzącego z Ukrainy, występującego z pięknymi uśmiechami, naprawdę podnosi na duchu i, miejmy nadzieję, zainspiruje wielu do odnalezienia radości wśród codziennych trudów.

Karolina jest nastolatką, która zachwyciła tłumy swoimi występami ulicznymi, zdobywając już miliony fanów. Jest coś tak świeżego i prostego w tej skrzypaczce, która bez żadnych skrupułów daje się porwać muzyce!

Miejmy nadzieję, że w okresie Wielkiej Nocy Karolina, jej mama, ich rodacy i wszyscy cierpiący z powodu wojennych zniszczeń, będą mogli znaleźć pocieszenie u Boga i wyśpiewać całym sercem Alleluja.

Tags:
muzykaUkraina
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail