Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 05/07/2022 |
Aleteia logo
Dobre historie
separateurCreated with Sketch.

Miały być trojaczki, są… czworaczki! Rodzice zaskoczeni, ale szczęśliwi. „Mamy jedno gratis”

CZWORACZKI

Sergey Novikov | Shutterstock

Redakcja - 14.02.22

To była prawdziwa niespodzianka! 12 lutego w poznańskim szpitalu na świat przyszły czworaczki. Choć rodzice przez całą ciążę spodziewali się trojaczków!

„Jestem zszokowany, ale pozytywnie” – tak zareagował zaskoczony tata, kiedy dowiedział się, że właśnie został poczwórnym ojcem! Rodzice spodziewali się trojga pociech, czwarta ukrywała się przed nimi skrzętnie przez całą ciążę!

Państwo Izabela i Błażej Maciejewscy z Wilkowyi powitali na świecie trzy dziewczynki i jednego chłopca. Chłopiec waży 1 860 gramów, dziewczynki 1 750 gramów, 1 590 gramów, 1 240 gramów. Rodzice spodziewali się dwóch dziewczynek i chłopca. „Jedno mamy gratis” – mówi szczęśliwy tata.

Choć nie kryje też obaw. „Bardzo się cieszę, ale z tyłu głowy towarzyszą mi zmartwienia. Jak sobie poradzimy, ale teraz nie mamy już wyboru. Trzeba dać sobie radę” – wyznał portalowi jarocinska.pl. Przyznaje, że nie byli z żoną przygotowani na taki rozwój sytuacji, potrzebują teraz m.in. kolejnego wózka i większego samochodu.

Jak zaznaczył, jest bardzo dumny z żony i cieszy się, że i ona i dzieci mają się dobrze. Rodzice jeszcze nie wybrali imion dla czworaczków.

Gratulujemy i życzymy rodzinnego szczęścia!

Źródło: jarocinska.pl

Tags:
poródrodzina
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail