Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 21/03/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Bierzmowanie: jakie męskie imię wybrać? Inspiracje od świętych

confirmation names

Public Domain

Cerith Gardiner - 07.06.21

Wybór imienia do bierzmowania nie jest łatwym zadaniem. Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, prosto od świętych z młodszego pokolenia.

Aby ułatwić wam sprawę, przedstawiamy listę młodych mężczyzn, którzy osiągnęli duchową wielkość w swoim krótkim życiu na ziemi. Choć niektórzy z nich mogą być bardziej przystępni dla dzisiejszej młodzieży, wszyscy są naprawdę inspirujący.

Tags:
Bierzmowanieimię
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail