Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 29/03/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Masz już dość tej całej pandemii? Wybraliśmy 12 koronamemów, które poprawią ci humor [GALERIA]

KORONAWIRUS

Krakenimages.com | Shutterstock

Redakcja - 07.04.21

Męczą cię obawy, obostrzenia i niepewność jutra. Zadajesz sobie pytanie – kiedy to się wreszcie skończy? Na razie nie umiemy na nie odpowiedzieć. Za to chcemy ci zaproponować sprawdzoną metodę na chwilę oddechu, jaką jest... śmiech i odrobina relaksu.

Koronawirus nie odpuszcza, wszyscy jesteśmy już bardzo zmęczeni tym, w czym funkcjonujemy od ponad roku. Tęsknimy za „normalnym” życiem: między innymi za spotkaniami z bliskimi (bez strachu o możliwość zarażenia siebie czy innych), wychodzenia na świeże powietrze bez konieczności zakładania maseczek, czy przeżycia niedzielnej mszy św. bez limitów osób.

Obecna sytuacja rodzi poczucie frustracji, bezsilności, może czasami rozpacz. Pisaliśmy o tym nieraz i podpowiadaliśmy co można zrobić, aby sobie z tym radzić. Na przykład w tych tekstach 👇

A co powiesz na jeszcze jeden sposób? 🙂 Na chwilę relaksu przy kawie? Zrób sobie małą przerwę i przejrzyj najzabawniejsze memy, które wyłapaliśmy w internecie:

A jeśli chcesz się jeszcze bardziej rozerwać, to zostawiamy ci do poczytania te dwa teksty 🙂👇

Enjoy! 🙂

Tags:
koronawirus
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail