Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 10/08/2022 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Michał Koterski: Dziękuję Bogu, że po tylu latach wyrwał mnie ze szponów nałogu

MICHAŁ KOTERSKI

Michał "Misiek" Koterski | Facebook

Redakcja - 23.12.20

„To było najlepsze 6 lat w moim życiu pod każdym względem” - napisał na Facebooku Michał „Misiek” Koterski.

Michał „Misiek” Koterski podzielił się na Facebooku ze swoimi fanami osobistym i wzruszającym doświadczeniem. „To było najlepsze 6 lat w moim życiu pod każdym względem” – napisał, przyznając, że od sześciu lat żyje w trzeźwości – nie pije, nie zażywa narkotyków. Dodał, że wyrwanie ze szponów nałogu zawdzięcza Bogu, a sam nałóg nazwał „diabłem w czystej postaci”.

Dziękuję Bogu za wszystko

„Polubiłem siebie a nawet czasami pokochałem, dzięki czemu mogłem polubić i pokochać innych” – napisał Koterski. Jak wyjaśnił, choć sukcesy dają mu poznać cudowny smak prawdziwego życia, to porażki i przeciwności nauczyły go, co jest w życiu naprawdę ważne. Dlatego za jedne i za drugie jest wdzięczny Bogu.

„Cuda się zdarzają” – napisał i podziękował ludziom, którzy zaufali mu zawodowo, powierzając główne role w swoich produkcjach, rodzicom i przyjaciołom, na których zawsze mógł liczyć, i swojej ukochanej – Marceli Leszczak, z którą ma syna. „Mimo mojej przeszłości i czarnej legendy krążącej wkoło mojej osoby zdecydowała się urodzić najwspanialsza istotę na świecie – Frylki ❤️ – dzięki którym skosztowałem miłości w najczystszej postaci” – dodał.

https://www.instagram.com/p/CHOHF56pddH/


MICHAŁ KOTERSKI

Czytaj także:
Michał Koterski świętował 40. urodziny w Medjugorie. „Moje serce należy do Jezusa”


MICHAŁ MISIEK KOTERSKI

Czytaj także:
Michał Koterski: Bóg zawsze był blisko mnie, tylko ja byłem daleko od niego [nasz wywiad]

Tags:
aktoruzależnienie
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail