Aleteia logoAleteia logoAleteia
czwartek 30/03/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Cudowne bliźniaki zaskakują wszystkich! A miały nie przeżyć śpiączki mamy z COVID-19

MIRACLE BABIES

Bryan J Green | Facebook | Fair Use

Cerith Gardiner - 26.10.20

W tej podnoszącej na duchu historii jest podwójne szczęście. Bliźniaczki urodziły się zdrowe, mimo że ich mama zachorowała na COVID-19.

W kwietniu ciężarna Irlandka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. Jej sytuacja szybko się pogorszyła. Lekarze odkryli, że zaraziła się COVID-19 i miała poważne trudności z oddychaniem, jak podaje Irish Post.

Lekarze zostali zmuszeni do wprowadzenia Danielle Martin w śpiączkę, dzieląc się z jej narzeczonym informacją, że ich nienarodzone dziecko będzie potrzebowało cudu, aby przeżyć. Cóż, stał się cud. Po 10 dniach stan zdrowia Danielle zaczął się poprawiać. Lekarze mogli wtedy powiedzieć parze, że nie tylko dobrze rozwijało się ich nienarodzone dziecko, ale w rzeczywistości jest dwoje małych dzieci, które pomogły swojej mamie w walce z chorobą.

Teraz, w środku drugiej fali, wspaniale jest słyszeć, że para powitała swoje piękne dziewczynki, Avę i Amelię, 7 października.

Zachwycony ojciec Bryan Green szybko podzielił się radosnymi wiadomościami na Facebooku z przyjaciółmi i rodziną:

Dwa małe cuda wyglądają jak okazy zdrowia, a mama, Danielle, wydaje się kwitnąć. Cała trójka opuszcza szpital zaledwie dzień po porodzie. A na słodkim zdjęciu jego „księżniczek” widać, że dziewczyny z pewnością będą „najlepszymi przyjaciółmi na całe życie”, jak powiedział ich tata.

Dobrze jest słyszeć, jak te dzieci zdołały przeciwstawić się przeciwnościom losu. Ale to podwójne szczęście – patrzeć na te dwa małe cuda, które są bezpieczne ze swoją rodziną.


NOWE OBOSTRZENIA W KOŚCIELE

Czytaj także:
Koronawirus: najnowsze obostrzenia. Także w uroczystościach religijnych


ECUADOR

Czytaj także:
On ma 99 lat, ona 91. Małżeństwo pokonało koronawirusa [wideo]

Tags:
koronawirusporód
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail