Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 23/07/2024 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Mark Wahlberg dzieli się radością z uczestnictwa w mszy św. „Niech Bóg was błogosławi!”

MARK WAHLBERG ACTOR

Krista Kennell | SHUTTERSTOCK

Cerith Gardiner - 22.07.20

Podobnie jak miliony katolików, Mark Wahlberg tęsknił za regularnym uczestnictwem w nabożeństwach w kościele, co z powodu epidemii koronawirusa było ograniczone. Teraz dzieli się z fanami radością z uczestnictwa w Eucharystii.

Gwiazda Hollywood, Mark Wahlberg, opublikował na Facebooku krótkie nagranie, w którym chce się podzielić ze swoimi fanami „miłością i błogosławieństwem”.

Mark Wahlberg: Niech Bóg was błogosławi!

Znany aktor, wierny mąż i oddany ojciec czwórki dzieci wyjaśnił w filmiku, że z powodu pandemii koronawirusa przez długi czas nie mógł normalnie uczestniczyć w mszy świętej. Wzbudziło to w nim, jak i w milionach katolików na całym świecie, wielką tęsknotę.

Teraz aktor po raz pierwszy od 15 marca uczestniczył w Eucharystii. Tak długa przerwa musiała być szczególnie trudnym doświadczeniem dla człowieka, który nawet będąc na planie filmowym, upewnia się, że będzie miał możliwość uczestnictwa w liturgii.

To bardzo krótki film, nie spoilerujemysami zobaczcie! Miło jest oglądać, jak pobożna gwiazda dzieli się swoją radością, że w końcu może uczestniczyć w Eucharystii.


JIM CAVIEZEL

Czytaj także:
9 powodów, by pokochać Jima Caviezela
Czytaj także:
Kanye West: Prawie zabiłem moją córkę! Ocaliłem jej życie dzięki Bogu
Czytaj także:
Mark Wahlberg: Chcę, żeby moje dzieci miały dobrych księży

Tags:
aktorświadectwo
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail