Aleteia logoAleteia logoAleteia
czwartek 18/07/2024 |
Aleteia logo
Materiał sponsorowany
separateurCreated with Sketch.

Maseczki o NIEBO lepsze!

maseczki_1200x600_v2.jpg

Materiały prasowe Domu Wydawniczego Rafael

Oryginalne maseczki ochronne z ewangelicznym przesłaniem!

Od pewnego czasu uczymy się żyć w nowej rzeczywistości, a już od miesiąca winniśmy zakrywać nos i usta w przestrzeni publicznej. Właśnie w tej trudnej codzienności zrodziła się idea produkcji maseczek, które swoim projektem będą przypominać, że Bóg czuwa nad nami nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji.

Maseczki w uniwersalnym rozmiarze, kolorowe, dające swobodę oddychania, wielokrotnego użytku

Maseczki o NIEBO lepszeszyte w polskiej manufakturzew rozmiarze uniwersalnym dla osoby dorosłej. Wyróżniają się atrakcyjną kolorystyką i szatą graficzną, a dodatkowo mają nadrukowane cytaty z Pisma św., które dodają otuchy, choćby: „Pan jest moim Pasterzem, nie brak mi niczego”, „Nie martwcie się o jutro…”, „Jest ze mną Anioł Stróż”…

Wykonanie z dwóch warstw wiskozy i bawełny powoduje, że noszący je ma większą swobodę oddychania niż przy maseczkach z innych materiałów. Posiadają wygodne zauszniki (gumki), które zapewniają stabilne przyleganie do ust i nosa. Można je prać w temperaturze 60℃, prasować żelazkiem oraz parownicą.

Skład: warstwa zewnętrzna: 60% wiskozy, 40% bawełny; warstwa wewnętrzna: 100% bawełny

Maseczki o NIEBO lepsze można nabyć w sklepie www.rafael.pl

Specjalnie na Dzień Matki

Tylko do 22 maja w specjalnym zestawie prezentowym na Dzień Matki dostępna jest limitowana edycja maseczki przygotowanej dlakażdej mamy z przepięknym kwiatowym motywem. W zestawie, oprócz maseczki w kwiaty z nadrukowaną chrześcijańską rybką znajdziecie „Modlitewnik czcicieli św. Rity”, błogosławieństwo dla mamy, a także bransoletkę z jadeitu i słodką niespodziankę. Całość jest ręcznie spakowana w estetyczne pudełko udekorowane kolorową wstążeczką i liścikiem z życzeniami.

pakiet-dla-mamy0084-1.jpg
Materiały prasowe Domu Wydawniczego Rafael

Wszystkie maseczki >> 

Zestaw prezentowy dla Mamy >>