Aleteia logoAleteia logoAleteia
czwartek 30/03/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Zobacz, jak ta gęś demonstruje ducha Adwentu

GĘŚ

Amit Talwar/Unsplash | CC0

Cerith Gardiner - 21.12.19

Natura daje nam bardzo sezonową lekcję życia.

Piękna lekcja życia została udostępniona przez najbardziej nieprawdopodobne źródło: GIF. Przez zaledwie kilka sekund możesz obserwować, jak gęś przenosi nasiona z miski prosto do dzióbków głodnych ryb, gromadzących się pod pomostem.

[protected-iframe id=”dcb646f75d407349eb33d0445a33798b-95521100-119536711″ info=”https://giphy.com/embed/RLhcaWbGQEUno6h8l8″ width=”384″ height=”480″ frameborder=”0″ class=”giphy-embed” allowfullscreen=””]

Kto by pomyślał, że dwusekundowe wideo i gęś mogą dostarczyć tak cennego przypomnienia o tym, jak wszyscy powinniśmy się zachowywać? To idealna wiadomość adwentowa, zachęcająca nas do bezinteresownego dawania, nie oczekując niczego w zamian. Pamiętaj, by pokazać to nagranie dzieciom, aby zainspirować je do zachowywania się tak, jak nasz skrzydlaty przyjaciel!


NIE BĄDŹ SKNERA KUP PAMPERA

Czytaj także:
Udostępnili swoje mieszkanie, by pomagać w Adwencie. „Nie bądź sknera, kup pampera”


ZMIANA KLIMATU

Czytaj także:
Adwent i zmiany klimatyczne – co mają ze sobą wspólnego?

Tags:
adwentnatura
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail