Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 31/01/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Siostra Cristina powraca! Tym razem z przebojem Lady Gagi. I robi to… śpiewająco!

SIOSTRA CRISTINA

YouTube

Redakcja - 20.02.19

Tym razem s. Cristina Scuccia postanowiła zaśpiewać hit Lady Gagi „Born This Way”, a na widowni dobrze bawiła się przy dźwiękach tej piosenki siostra przełożona.

Savez-vous que Aleteia ne peut vivre que grâce à la générosité de ses lecteurs
JE DONNE
Aleteia a vraiment besoin de vous

Siostra Cristina – śpiewająca zakonnica

Pamiętacie „śpiewającą zakonnicę”, która podbiła serca fanów muzyki (niekoniecznie kościelnej) na całym świecie? Siostra Cristina kilka lat temu zasłynęła występem we włoskiej edycji programu The Voice, który zresztą śpiewająco wygrała. Od tamtej pory śpiewała na wielkich i mniejszych scenach (m.in. dla papieża, a także dla publiczności w Polsce) i udzieliła wielu wywiadów.

Włoszka z zakonu sióstr urszulanek swoje śpiewanie traktuje jako misję. Tak mówiła w wywiadzie dla Aletei:

Zanurzenie w tej tak różnej od mojego świata rzeczywistości traktuję jako misję. Faktycznie jest to odpowiedź na zachętę papieża Franciszka, by wychodzić do ludzi, mieć odwagę, spotykać się z drugim człowiekiem wykorzystując dary, jakie otrzymaliśmy od Pana. Zatem śpiewam i dzielę się z innymi tym darem.

Na widowni siostra przełożona

Tym razem siostra Cristina Scuccia postanowiła zaśpiewać hit Lady Gagi „Born This Way”, a na widowni dobrze bawiła się przy dźwiękach tej piosenki siostra przełożona.

Siostry ze zgromadzenia, w którym żyje s. Cristina, kibicują jej z całego serca i są dumne, że mają ją w swoich szeregach. Sama Cristina na pytania o to, czy nie zastanawiała się nad zrzuceniem habitu i nad rozpoczęciem muzycznej kariery, odpowiada jasno: „Nie czuję żadnego rozdwojenia. Mam jedno życie i dzięki pomocy wspólnoty jestem w stanie pogodzić wszystkie obowiązki. Siostry dają mi odczuć, że mnie wspierają, że są ze mną. Dzięki temu żyję we wspólnocie w zgodzie ze swoim powołaniem”.

Zobaczcie najnowszy występ tej szalonej, kochanej przez wielu zakonnicy!
Czytaj także:
Siostra Cristina zaszalała na koncercie w Watykanie. Wykonała hit Mariah Carey
Czytaj także:
Siostra Cristina śpiewa razem ze szwajcarskim piosenkarzem dla fundacji McDonalda


SISTER CRISTINA

Czytaj także:
Siostra Cristina próbuje sił w utworze Celine Dion. Z jakim rezultatem? Posłuchajcie!

Tags:
muzykazakonnica
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!