Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 22/07/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Małomiasteczkowa… ciąża. Lepszego coveru piosenki Dawida Podsiadły nie znajdziesz!

MAŁOMIASTECZKOWA CIĄŻA

YouTube

Redakcja - 07.02.19

„Znowu widzę poród online. Znowu żrem kwas foliowy” – tak dziewczyny z kanału „Mama Lama” śpiewają w „Małomiasteczkowym Coverze Ciążowym”. Ciekawe, co na to Dawid Podsiadło.

Szaloną wersję „Małomiasteczkowego” Dawida Podsiadły zaprezentowały dziewczyny tworzące „Mamę Lamę”. To ich sposób na świętowanie 100. odcinka na ich kanale oraz 40 tys. subskrypcji na You Tube. Piosenkę, którą nuciło (albo nadal nuci) pod nosem pół Polski, zaprezentowały w wydaniu… ciążowym.

Małomiasteczkowy Cover Ciążowy

Wystarczy rzucić okiem na tekst, jaki dziewczyny z „Mamy Lamy” dopisały do piosenki Dawida Podsiadły.

Wielkoformatowa jaWielki format mam bebzona Wielkoformatowa twarz Roluje mi się druga broda Myślałam, że wyglądam dość CUTE W mojej czarnej obcisłej sukience Ale na zdjęciach okazało się Odcięte majtki i otyłe ręce Wiem o dietę teraz muszę dbać Sałata, ryba, pasztetowa Lecz co poradzić na to mam Gdy myślę „pizza i uczta lodowa”„Och jak cudownie musisz się czuć To przecież niesamowite Że w brzuchu twoim jest mały cud”. Tak, ale dotkniesz brzucha i nie żyjesz! Znowu wkurza mnie twoja twarz Znowu zgaga w przełyku Znowu myślę o imieniu Tomasz Znowu muszę iść siku Znowu widzę poród online Znowu żrem kwas foliowy Znowu czwarta nie mogę spać Znowu wafel ryżowy Już nie pamiętam jak to jest Zobaczyć swoje własne stopy Emocje to już level hard Wzruszyła mnie reklama Skody Bo rozum jakby znika mi I ciągle czegoś zapominam Gdzie wsteczny a gdzie pierwszy jest bieg Te dwie stłuczki to nie twoja wina Wciąż staram się pamiętać, że Tak chciałam się tym wszystkim cieszyć Lecz śmiech to dla pęcherza wróg Ja śmieję się a coś mi leci Ten czas już trochę dłuży się mi No bo ile można być w ciąży?! Jak mnie natną do szyi to nic Byle przed wywoływaniem zdążyćZnowu wkurza mnie twoja twarz Znowu zgaga w przełyku Znowu myślę o imieniu Tomasz Znowu muszę iść siku Znowu widzę poród online Znowu w brzuchu obcego mam (tak Ola jest w ciąży).

Mama Lama i czekanie z seksem do ślubu

Tak się składa, że obie twórczynie „Mamy Lamy”, Ania i Ola, są obecnie w ciąży (obie w trzeciej). Dziewczyny gościły wczoraj w programie „Dzień dobry TVN”, w którym mówiły o macierzyństwie bez lukru.

Blogerki mówiły o spełnianiu się w roli mam, ale także o realizowaniu innych, zawodowych projektów. Podkreślały, że dzieci są super i że są na nie otwarte. Przyznały też, że obie czekały z rozpoczęciem współżycia do ślubu.

Czytam Biblię. Chciałam być posłuszna Bogu, mojemu Stwórcy. To była wartość, jaką przyjęłam dla siebie

– wyjaśniła Ania. „Myślę, że to jest super, mieć jednego męża i z nim tą ścieżkę eksplorować przez całe życie. Dzień ślubu jest fajnym początkiem, żeby to zacząć” – dodała.

Kobiety opowiadały też o reakcjach swoich widzów na to, co pokazują na  kanale, na wartości, które promują. Mówiły także o swoich pomysłach na kolejne tematy, a także o tym, skąd w ogóle wzięła się nazwa „Mama Lama”.

Mama Lama – spełnione kobiety i matki

Kanał „Mama Lama” tworzą Ola i Ania. Ola to mama Euniki i Michała oraz żona Łukasza „Wookiego” Woźniaka. Z wykształcenia filolog języka angielskiego, z powołania specjalista do spraw rozniecania i doglądania ogniska domowego oraz magister śmieszkowania przed kamerą. Marzy jej się dom z ogródkiem w okolicy jakiegoś większego kawałka natury, żeby móc mieć gdzie wychować 4 – w porywach do – 5 swoich dzieci, ale już teraz jest szczęśliwa ze swojego skromnego mieszkanka w centrum Poznania.

Ania to mama Antoniego i Stefana oraz żona Adama – muzyka orkiestrowego. Kompozytorka i nauczycielka wielu programów umuzykalniających dla dzieci. Założycielka aplikacji Pomelody i blogerka. Jej pasją jest tworzenie muzycznych narzędzi, które połączą rodzinę, pomogą dostrzec piękno tej pozawerbalnej muzycznej komunikacji i radość wspólnego, rodzinnego tworzenia. Współtworzy także projekt Steve Nash & Turntable Orchestra, komponując muzykę dla orkiestry.

View this post on Instagram

A post shared by mama lama (@mamalamavlog)
Czytaj także:KAROLINA BASZAK

Czytaj także:
Baszak: Macierzyństwo jest moim powołaniem [wywiad]


MANYMUM, BLOG

Czytaj także:
Jak połączyć macierzyństwo i duchowość? Mówi Monika z bloga Manymum

Tags:
ciążamacierzyństwo
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail