Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 24/07/2024 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Najsłynniejszy tenor świata po raz pierwszy śpiewa z synem! Zobacz duet Bocellich!

ANDREA BOCELLI Z SYNEM MATTEO

YouTube

Mateusz Stolarski - 27.09.18

„Każdy, kto jest rodzicem, w pełni zrozumie sens tego utworu” - mówi Andrea Bocelli, który po raz pierwszy śpiewa razem z synem, Matteo. Posłuchajcie przepięknego utworu o zaufaniu i poświęceniu.

Andrei Bocellego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z najsłynniejszych tenorów świata nagrał cudowny, poetycki utwór, niepodobny do poprzednich. „Fall on me” śpiewany jest w dwóch językach – angielskim i włoskim. Andrea, śpiewając wspólnie z synem wyraża wiarę i nadzieję w siłę relacji rodzinnych.

Andrea Bocelli w niezwykłym utworze wraz z synem!

Jeśli masz już dzieci albo pragniesz je mieć – na pewno złapiesz sens tej piosenki. Mnie niedawno urodził się syn i zaczynam coraz lepiej łapać, o co w tym wszystkim chodzi. Więź między dzieckiem i rodzicem to coś niezwykle pięknego i cennego. Nie wiem, czy miałeś okazję doświadczyć tego w życiu, ale panowie Bocelli chcą powiedzieć, że prawdziwa relacja między ojcem i synem jest pełna zaufania. Niezależnie od tego, jak potoczą się losy życia.

Fall on me / Polegaj na mnieWith open arms / z otwartymi ramionamiFall on me / Polegaj na mnieFrom where you are / z tego miejsca gdzie jesteśFall on me / Polegaj na mnie*

Jeśli jednak nie mogłeś polegać na swoim ziemskim ojcu, pamiętaj – jest On. Ojciec w Niebie, który nigdy nie zawodzi i zawsze jest. Z Nim także możesz zaśpiewać „Fall on me”!

*(tłum. własne)


SAINT THERESA OF AVILA

Czytaj także:
„Niech nic cię nie smuci”. Modlitwa św. Teresy z Ávili na wszelkie lęki i niepokoje


ANDREA BOCELLI

Czytaj także:
Andrea Bocelli: moje śpiewanie to wielki dar od Boga


ANDREA BOCELLI

Czytaj także:
Andrea Bocelli i niezwykły występ przed papieżem Franciszkiem

Tags:
dziecimuzykaojciec
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail