Aleteia logoAleteia logoAleteia
wtorek 29/11/2022 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Jesteś zakochana? Czekasz na spotkanie? – posłuchaj pełnej tęsknoty piosenki Fisheclectic

Mateusz Stolarski - 08.05.17

Nie wiem jak to robi, ale Fisheclectic porusza serce.

Dwa lata temu pojawili się w każdym miejscu kato-sieci z piosenką „Chcę widzieć Cię” (prawie 1 mln wyświetleń na YT!) i podbili serca ludzi. Sam nie wiem do końca jak to się stało.

I to jest piękne w muzyce! Czasem mamy profesjonalny zespół, dobrą kompozycję i aranżację, no i słowa, a jakoś „nie chwyta” tłumów. A czasem ma w sobie coś, co po prostu przebija się przez warstwy naszego życia i trafia w serce. I nie możemy przejść obok tych dźwięków obojętnie. Tak jest i tutaj.

W porannym powiewie
Poczuję zapach Twój
Usłyszę Twój szelest
Utonę w zachwycie na widok Twój
W naszym ogrodzie
Będziemy przechadzać się

Taka jest nowa kompozycja „Blisko”. To pełne tęsknoty wołanie o to, co jeszcze przed nami. Przed spotkaniem z Nim. To co słyszę w tym utworze, to nie teoretyczne rozważania o tym, jak Bóg jest dobry. To wołanie zakochanej do Ukochanego. I to takie, które mówi – nie mogę się doczekać spotkania. Słucham Fisheclectic już kolejny raz i wiem, że we mnie ta tęsknota jest. I tego Wam życzę!

Blisko tak
Nie jak w zagadce, nie jak w zwierciadle, lecz twarzą w twarz
Poznam Cię
Nie jak we śnie, lecz tak jak Ty mnie znasz

Tags:
muzyka
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail